HCMA0703-330-R
Partnumber:
HCMA0703-330-R
Manufacturer:
Eaton Corporation
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH/19.8uH 20% 100KHz Powdered Iron 1.8A 0.242Ohm DCR Automotive T/R