HCMA1305-6R8-R
Partnumber:
HCMA1305-6R8-R
Manufacturer:
Eaton
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH/4.35uH 20% 100KHz Powdered Iron 11A 0.015Ohm DCR Automotive T/R