HDR-E50MSG1+
Partnumber:
HDR-E50MSG1+
Manufacturer:
Honda Tsushin Kogyo Co., Ltd
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn SCSI M 50 POS 0.8mm Solder ST Cable Mount 50 Terminal 1 Port