HDR-EA26LFYPG1+
Partnumber:
HDR-EA26LFYPG1+
Manufacturer:
Honda Tsushin Kogyo Co., Ltd
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn SCSI 26 POS 0.8mm Solder RA SMD 26 Terminal