HDRA-E100MA1+
Partnumber:
HDRA-E100MA1+
Manufacturer:
Honda Tsushin Kogyo Co., Ltd
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn SCSI M 100 POS 0.8mm IDT RA Cable Mount 100 Terminal 1 Port