HE12-1A83-03
Partnumber:
HE12-1A83-03
Manufacturer:
Standex Electronics, Inc
products.category:
Relay
Availability:
767000 in stock
SKU:
HE12-1A83-03
Package
Reed Relay 12VDC 260Ohm 3A SPST-NO(65x14.5x15.5)mm THT Dry