HE2AN-S-AC240V
Partnumber:
HE2AN-S-AC240V
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
Relay
Availability:
1522 in stock
SKU:
HE2AN-S-AC240V
Package
Power Relay 240VAC 25A DPST-NO(51x34x52.8)mm