HE3621A0500
Partnumber:
HE3621A0500
Manufacturer:
Littelfuse
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Reed Relay 5VDC 500Ohm 0.5A SPST-NO( (19.05mm 5.08mm 7.62mm)) THT Dry