HE3621A2400
Partnumber:
HE3621A2400
Manufacturer:
LITTELFUSE
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Reed Relay 24VDC 2.15KOhm 0.5A SPST-NO(19.05x5.08x7.62)mm THT Dry