HE721R2400
Partnumber:
HE721R2400
Manufacturer:
Littelfuse
products.category:
IC CHIPS
Availability:
842 in stock
SKU:
HE721R2400
Package
Reed Relay 24VDC 2KOhm 0.25A SPDT( (19.5mm 9.52mm 5.5mm)) THT Dry