HEP-150-12A
Partnumber:
HEP-150-12A
Manufacturer:
Mean Well Enterprises
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 12.5A 150W 5-Pin