HEP-480-54A
Partnumber:
HEP-480-54A
Manufacturer:
Mean Well Enterprises
products.category:
Industrial control
Availability:
10000 in stock
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 54V 8.9A 480.6W 5-Pin