HF115F/012-1ZS3AF
Partnumber:
HF115F/012-1ZS3AF
Manufacturer:
Song Chuan Precision Company Ltd
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 12VDC 16A SPDT(29mm 12.7mm 15.7mm) THT Automotive