HF115F/024-2Z4BF(257)
Partnumber:
HF115F/024-2Z4BF(257)
Manufacturer:
HONGFA
products.category:
others
Availability:
1940 in stock
SKU:
HF115F/024-2Z4BF(257)
Package
HF115F SERIES 8 A DPDT 24 VDC THROUGH HOLE MINIATURE HIGH POWER RELAY