HF115F/024-2ZS4AF
Partnumber:
HF115F/024-2ZS4AF
Manufacturer:
Xiamen Hongfa Electroacoustic Co.,Ltd
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 24VDC 8A DPDT(29mm 12.7mm 15.7mm) THT Automotive