HF2160-1A-12DE
Partnumber:
HF2160-1A-12DE
Manufacturer:
Xiamen Hongfa Electroacoustic
products.category:
HF/RF Device
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 12VDC 40A SPST(31.8x27x19.1)mm THT