HF41F-12-ZST
Partnumber:
HF41F-12-ZST
Manufacturer:
Xiamen Hongfa Electroacoustic Co.,Ltd
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 12VDC 6A SPDT(28x5x15)mm THT