HF41F-24-HS
Partnumber:
HF41F-24-HS
Manufacturer:
Xiamen Hongfa Electroacoustic Co.,Ltd
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 24VDC 6A SPST-NO(28x5x15)mm THT