HF41F/12-ZS
Partnumber:
HF41F/12-ZS
Manufacturer:
Xiamen Hongfa Electroacoustic Co.,Ltd
products.category:
Relay
Availability:
100000 in stock
Package
Power Relay 12VDC 6A SPDT(28x5x15)mm THT