HF70RH26X29X13
Partnumber:
HF70RH26X29X13
Manufacturer:
TDK Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
Ferrite Core, Cylindrical, 29 mm Length, 13 mm ID, 26 mm OD (Alt: HF70RH26X29X13)