HFCN-2700+
Partnumber:
HFCN-2700+
Manufacturer:
Mini-Circuits
products.category:
HF/RF Device
Availability:
10000 in stock
Package
Ceramic Filters High Pass 2700MHz 50Ohm SMD 4Pin T/R