HFCN-6010
Partnumber:
HFCN-6010
Manufacturer:
Mini-Circuits
products.category:
HF/RF Device
Availability:
10000 in stock
Package
Ceramic Filters High Pass 6010MHz 50Ohm SMD 6Pin T/R