HH18N1R8B500LT
Partnumber:
HH18N1R8B500LT
Manufacturer:
Walsin Technology
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 1.8pF 50V C0G 0.1pF Pad SMD 0603 125°C Low ESR T/R