HHV-25JR-52-500K
Partnumber:
HHV-25JR-52-500K
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Glaze 500K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C Conformal Coated AXL T/R