HHV-50FT-52-10M
Partnumber:
HHV-50FT-52-10M
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Glaze 10M Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±200ppm/°C Conformal Coated AXL T/R