HHXB500ARA101MJA0G
Partnumber:
HHXB500ARA101MJA0G
Manufacturer:
Nippon Chemi-con Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF,