HHXB630ARA220MF80G
Partnumber:
HHXB630ARA220MF80G
Manufacturer:
United Chemi Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Polymer Hybrid 22uF 63VDC 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 0.08 Ohm 1500mA 5000h 105°C Automotive T/R