HHXC250ARA101MF80G
Partnumber:
HHXC250ARA101MF80G
Manufacturer:
Chemi-Con
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Polymer Hybrid 100uF 25VDC 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 0.03 Ohm 1400mA 4000h 125°C Automotive T/R