HI3312X101R-10
Partnumber:
HI3312X101R-10
Manufacturer:
Laird
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads High Current Chip 100Ohm 25% 100MHz 10A 4mOhm DCR 3312 T/R