HIF3BA-10D-2.54C
Partnumber:
HIF3BA-10D-2.54C
Manufacturer:
Hirose Electric
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Housing RCP 10 POS 2.54mm IDT RA Cable Mount Bag