HIF3BA-20PA-2.54DSA(71)
Partnumber:
HIF3BA-20PA-2.54DSA(71)
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Ejector Header HDR 20 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Bag