HIF3BA-26D-2.54C
Partnumber:
HIF3BA-26D-2.54C
products.category:
others
Availability:
1337 in stock
SKU:
HIF3BA-26D-2.54C
Package
CONN HOUSING RCP 26 POS 2.54MM CRIMP ST CABLE MOUNT PACK