HIF3BA-40PA-2.54DSA(71)
Partnumber:
HIF3BA-40PA-2.54DSA(71)
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Ejector Header HDR 40 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bag