HIF3CB-50PA-2.54DSA(63)
Partnumber:
HIF3CB-50PA-2.54DSA(63)
Manufacturer:
Hirose Electric
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Ejector Header HDR 50 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole