HIF3H-12DA-2.54DSA(71)
Partnumber:
HIF3H-12DA-2.54DSA(71)
Manufacturer:
Hirose Electric
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Socket Strip RCP 12 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Bag