HK150A-12/A
Partnumber:
HK150A-12/A
Manufacturer:
TDK-Lambda Americas
products.category:
Industrial control
Availability:
10000 in stock
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 12.5A 7-Pin