HK150A-24/A
Partnumber:
HK150A-24/A
Manufacturer:
TDK-Lambda
products.category:
Industrial control
Availability:
10000 in stock
Package
Power Supply, AC-DC, 24V, 6.5A, 85-132V In, Enclosed, Panel Mount, 156W, HK-A Series