HK2125R22J-TV
Partnumber:
HK2125R22J-TV
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor High Frequency Chip Multi-Layer 0.22uH 5% 50MHz 12Q-Factor Ceramic 0.09A 1.2Ohm DCR 0805 Automotive T/R