HK2125R33J-T
Partnumber:
HK2125R33J-T
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor High Frequency Chip Multi-Layer 0.33uH 5% 50MHz 12Q-Factor Ceramic 0.3A 1.4Ohm DCR 0805 T/R