HMJ107BB7104KAHT
Partnumber:
HMJ107BB7104KAHT
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 100V X7R 10% Pad SMD 0603 125°C Automotive T/R