HMK107BJ104KA-T
Partnumber:
HMK107BJ104KA-T
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 100V X5R 10% Pad SMD 0603 85°C T/R