HMK107SD221KA-T
Partnumber:
HMK107SD221KA-T
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 220pF 100V 10% Pad SMD 0603 125°C T/R