HMLQ25201B-1R0MSR
Partnumber:
HMLQ25201B-1R0MSR
Manufacturer:
Cyntec
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Power Choke Wirewound 1uH 20% 1MHz Metal Dust 3.6A 41mOhm DCR 1008