HNC2-2.5S-4
Partnumber:
HNC2-2.5S-4
Manufacturer:
HIROSE ELECTRIC CO LTD
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Housing PL 4 POS 2.5mm Crimp ST Cable Mount Pack