HP2-DC24V
Partnumber:
HP2-DC24V
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
Relay
Availability:
847000 in stock
SKU:
HP2-DC24V
Package
Power Relay 24VDC 10A DPDT(36mm 25mm 51.5mm) Plug-In Automotive