HQCCWM300GAH6A
Partnumber:
HQCCWM300GAH6A
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 30pF 2500V P90 2% Pad SMD 125°C Waffle