HS25150RJ
Partnumber:
HS25150RJ
Manufacturer:
Ohmite/Arcol UK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Wirewound 150 Ohm 5% 9/25W ±100ppm/°C Aluminum Housed AXL Chassis Mount