HS5047RJ
Partnumber:
HS5047RJ
Manufacturer:
OHMITE MFG CO
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Res Wirewound 47 Ohm 5% 14/50W ±100ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount