HSA254R7J
Partnumber:
HSA254R7J
Manufacturer:
TE Connectivity
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Res Wirewound 4.7 Ohm 5% 25W ±50ppm/°C Aluminum Housed AXL Flange Mount Loose/Tray