HSCDANN015PDAA5
Partnumber:
HSCDANN015PDAA5
Manufacturer:
HONEYWELL
products.category:
MODULES
Availability:
100000 in stock
Package
Pressure Sensor 0.5V to 4.5V -15psi to 15psi Differential Medical 8-Pin DIP Module